Kamut 1kg BIO
Ingrediënten: KAMUT® Khorasan TARWE*
bevat de volgende allergene ingrediënten: gluten
bevat de volgende allergene ingrediënten: gluten
* = ingrediënten uit biologische landbouw
** = ingrediënten uit biodynamische teelt
Deze ingrediëntenlijst komt overeen met een volledige declaratie in de zin van de richtlijnen van de Bundesverband Naturkost und Naturwaren
Bij dit graan gaat het om een oeroude, herontdekte tarwesoort 'Khorasan tarwe'. Het hoge kleigehalte en de zeer goede bak eigenschappen wijzen op een nauwe verwantschap met harde tarwe.
Gebruik: KAMUT® Khorasan tarwe is geschikt voor alle bakwaren die zich kenmerken door een goudgele kleur en een boterachtige smaak. Net als met harde tarwe kan met KAMUT® Khorasan tarwe heerlijke pasta worden gemaakt.
Inhoud:1
kg
Bewaring: Koel en droog bewaren.
Kwaliteit & Controle: 100% biologisch, EG 834/2007 norm, Biologisch keurmerk / DE-ÖKO-001
Voedingswaarden per 100g
| Energie kJ / kcal: | 1461 kJ / 346 kcal |
| Vet: | 2,4 g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 0,4 g |
| Koolhydraten: | 61,7 g |
| waarvan suiker: | 9,4 g |
| Voedingsvezels: | 8,9 g |
| Eiwit: | 14,8 g |
| Zout: | 0,01 g |
Allergie-informatie
| Gluten: | bevat |
| Noten: | Sporen mogelijk |
| Sesam: | Sporen mogelijk |
| Soja: | Sporen mogelijk |
| Tarwe: | bevat |
Overige eigenschappen of dieetinformatie
| Rauwe voedsel kwaliteit: | ja |
| Veganistisch: | ja |
| Vegetarisch: | ja |
Voor meer informatie bezoekt u de homepage van dit product.