Quinoameel 20 kg Bio glutenvrij
Quinoameel 20 kg Bio glutenvrij
Biologisch quinoameel is een fijn gemalen, licht meel van biologisch geteelde quinoa. Het heeft een typische, mild-notige smaak en is ideaal als ingrediënt voor bakwaren en voor de glutenvrije keuken. Door de van nature hoge voedingswaarde – waaronder waardevolle eiwitten, vezels en mineralen – is het een uitstekend alternatief voor klassiek graanmeel.
Het product is glutenvrij (< 20 ppm), veganistisch, en vrij van lactose, ei, gist, tarwe en cholesterol.
Geschikt voor volwassenen en kinderen, met name voor personen met coeliakie of een glutenvrij dieet.
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energetische waarde | 1549 kJ / 367 kcal |
| Vet | 6,5 g |
| – waarvan verzadigde vetzuren | 0,8 g |
| Koolhydraten | 61,3 g |
| – waarvan suikers | 1,9 g |
| Vezels | 6,5 g |
| Eiwit | 12,5 g |
| Zout | < 0,03 g |