Gierst fijne korrel - BIO 500g
Gierst, fijne korrel 500 g
Ingrediënten: Gierst*
* = ingrediënten uit biologische landbouw
** = ingrediënten uit biodynamische teelt
Deze ingrediëntenlijst komt overeen met een volledige declaratie volgens de richtlijnen van de Bundesverband Naturkost und Naturwaren
Gierst fijne korrel heeft een bijzonder korte kooktijd en een fijne graansmaak.
Gebruik: Gierst is mild van smaak en wordt graag verwerkt tot pap, pudding of burgers. Ook populair zijn zoete of hartige ovenschotels, salades en desserts.
Inhoud:1
kg
Bewaring: Koel en droog bewaren.
Kwaliteit & Controle: 100% bio, EG 834/2007 norm, Bio-keurmerk / DE-ÖKO-001
Voedingswaarden per 100g
| Energie kJ / kcal: | 1493 kJ / 357 kcal |
| Vet: | 3,9 g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 1,0 g |
| Koolhydraten: | 68,8 g |
| waarvan suikers: | 1,5 g |
| Vezels: | 3,9 g |
| Eiwit: | 10,6 g |
| Zout: | 0,01 g |
Allergie-informatie
| Noten: | Sporen mogelijk |
| Sesam: | Sporen mogelijk |
Overige eigenschappen of dieetinformatie
| Rauwe voedselkwaliteit: | ja |
| veganistisch: | ja |
| vegetarisch: | ja |