Geroosterde haver 25 kg - BIO
Ingrediënten: GEROOSTERDE HAVER*
bevat de volgende allergene ingrediënten: gluten
bevat de volgende allergene ingrediënten: gluten
* = ingrediënten uit biologische landbouw
** = ingrediënten uit biodynamische landbouw
Deze ingrediëntenlijst is een volledige declaratie volgens de richtlijnen van de Bundesverband Naturkost und Naturwaren
Geroosterde haver is een bijzondere schilvrije soort die de waardevolle voedingsstoffen behoudt. Hij heeft een milde, aromatische smaak en is licht verteerbaar. Geroosterde haver moet altijd vers gemalen worden gebruikt.
Gebruik: Geroosterde haver wordt als heel graan of gemalen gebruikt in salades, burgers of graanmengsels. Voor verse graanpap moet geroosterde haver altijd vers gemalen worden, omdat hij anders snel bitter wordt.
Inhoud:25
kg
Bewaring: Koel en droog bewaren.
Kwaliteit & Controle: 100% biologisch, EG 834/2007 norm, Bio-keurmerk / DE-ÖKO-001
Voedingswaarden per 100g
| Energie kJ / kcal: | 1391 kJ / 332 kcal |
| Vet: | 7,1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 1,5 g |
| Koolhydraten: | 55,7 g |
| waarvan suikers: | 1,1 g |
| Vezels: | 9,7 g |
| Eiwit: | 10,7 g |
| Zout: | 0,02 g |
Allergie-informatie
| Gluten: | bevat |
| Haver: | bevat |
| Noten: | sporen mogelijk |
| Sesam: | sporen mogelijk |
| Soja: | sporen mogelijk |
overige eigenschappen of dieetinformatie
| Rauwkostkwaliteit: | ja |
| veganistisch: | ja |
| vegetarisch: | ja |