Startpagina
»
Biologische natuurvoeding
»
Biologische oliehoudende zaden
»
Chiazaden, zwart L1 BIO 25 kg
Chiazaden, zwart L1 BIO 25 kg
Chiazaden, zwart L1 BIO 25 kg
Chiazaden 25 kg
Ingrediënten: Chiazaden*
De chia-plant wordt al meer dan 5000 jaar verbouwd in Midden- en Zuid-Amerika.
Gebruik: Aanbevolen dagelijkse dosis 15 g per dag
Inhoud:25 kg
Bewaring: Koel en droog bewaren.
Kwaliteit & controle: 100% biologisch, EG 834/2007 norm, bio-keurmerk, EU bio-logo, Niet-EU landbouw / DE-ÖKO-001
Chiazaden 25 kg
Ingrediënten: Chiazaden*
* = Ingrediënten uit biologische landbouw
** = Ingrediënten uit biodynamische teelt
Deze ingrediëntenlijst komt overeen met een volledige declaratie volgens de richtlijnen van de Bundesverband Naturkost und Naturwaren
De chia-plant wordt al meer dan 5000 jaar verbouwd in Midden- en Zuid-Amerika.
Gebruik: Aanbevolen dagelijkse dosis 15 g per dag
Inhoud:25 kg
Bewaring: Koel en droog bewaren.
Kwaliteit & controle: 100% biologisch, EG 834/2007 norm, bio-keurmerk, EU bio-logo, Niet-EU landbouw / DE-ÖKO-001
Voedingswaarden per 100g
| Energetische waarde kJ / kcal: | 1955 kJ / 475 kcal |
| Vet: | 33 g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 3,2 g |
| waarvan enkelvoudig onverzadigde vetzuren: | 2,1 g |
| waarvan meervoudig onverzadigde vetzuren: | 26,0 g |
| Koolhydraten: | 2,3 g |
| waarvan suikers: | 0,5 g |
| Voedingsvezels: | 40 g |
| Eiwit: | 22 g |
| Zout: | 0,01 g |
Allergie-informatie
| Noten: | Sporen mogelijk |
| Sesam: | Sporen mogelijk |
Overige eigenschappen of dieetadviezen
| Rauwkostkwaliteit: | ja |
| veganistisch: | ja |
| vegetarisch: | ja |