Speltvlokken 1 kg
Speltvlokken uit conventionele teelt
Inhoud: 1 kg
Ingrediënten: SPELTA*
Allergene ingrediënten: Gluten
Spelt is een tarwesoort.
Spelt is een oude cultuurvorm van tarwe. Spelt heeft een hoog gluten-eiwitgehalte. Dit maakt het bijzonder waardevol voor de productie van bakkerijproducten. Voor Davert worden alleen zuivere, niet met tarwe gekruiste speltsoorten geteeld, zoals ,,Oberkulmer Rotkorn´, ,,Frankenkorn´, ,,Ceralio´ en ,,Schwabenspelz´. Voor iedereen die van de nootachtige smaak van spelt houdt en een alternatief zoekt voor tarwe. De speltkorrels worden gereinigd en gepeld. Vervolgens worden ze voorzichtig gestoomd en gewalst.
Bewaring: Koel en droog bewaren.
Gebruik: Speltvlokken zijn geschikt als basis voor een uitgebalanceerd ontbijt, voor de bereiding van burgers, bakproducten, pannenkoeken of zoete gerechten.
Inhoud: 1 kg
Ingrediënten: SPELTA*
Allergene ingrediënten: Gluten
Spelt is een tarwesoort.
Spelt is een oude cultuurvorm van tarwe. Spelt heeft een hoog gluten-eiwitgehalte. Dit maakt het bijzonder waardevol voor de productie van bakkerijproducten. Voor Davert worden alleen zuivere, niet met tarwe gekruiste speltsoorten geteeld, zoals ,,Oberkulmer Rotkorn´, ,,Frankenkorn´, ,,Ceralio´ en ,,Schwabenspelz´. Voor iedereen die van de nootachtige smaak van spelt houdt en een alternatief zoekt voor tarwe. De speltkorrels worden gereinigd en gepeld. Vervolgens worden ze voorzichtig gestoomd en gewalst.
Bewaring: Koel en droog bewaren.
Gebruik: Speltvlokken zijn geschikt als basis voor een uitgebalanceerd ontbijt, voor de bereiding van burgers, bakproducten, pannenkoeken of zoete gerechten.
Voedingswaarden & analysegegevens per 100 g
| Energetische waarde KJ / kcal: | 1377 KJ / 329 kcal |
| Vet: | 1,7 g |
| verzadigde vetzuren: | 0,2 g |
| Koolhydraten: | 60,3 g |
| waarvan suikers: | 0,7 g |
| Voedingsvezels: | 10,0 g |
| Eiwit: | 17,0 g |
| Zout: | 0,00 g |
Specifieke productgroepgegevens
| Juridische status: | Levensmiddel |
Allergie-informatie - *zie voetnoot
| Noten: | Sporen mogelijk |
| Sesam: | Sporen mogelijk |
| Soja: | Sporen mogelijk |
| Gluten: | bevat |
| Spelt: | bevat |
Overige eigenschappen of dieetadviezen
| Rauwkostkwaliteit: | nee |
| Veganistisch: | ja |
| Vegetarisch: | ja |