Extra Fijne Soja - Stukjes 10 kg
Extra Fijne Soja - Stukjes 10 kg
Productinformatie
De extra fijne soja-stukjes zijn het vegetarische alternatief voor alle gehaktgerechten. Ze zijn ook goed geschikt voor burgers en vullingen.
Diverse
50 g levert ca. 200 g bereide extra fijne soja-stukjes op: 50 g extra fijne soja-stukjes overgieten met 200 ml hete groentebouillon of marinade. 5 minuten laten weken. Kort laten uitlekken en afhankelijk van het recept bakken. Goed doorbakken voor consumptie.
SOJAMEEL, gedeeltelijk ontvet*
* = ingrediënt uit biologische teelt
Beschermd tegen warmte en droog bewaren.
Productinformatie
Info
De extra fijne soja-stukjes zijn het vegetarische alternatief voor alle gehaktgerechten. Ze zijn ook goed geschikt voor burgers en vullingen.
Herkomst
Diverse
Bereiding
50 g levert ca. 200 g bereide extra fijne soja-stukjes op: 50 g extra fijne soja-stukjes overgieten met 200 ml hete groentebouillon of marinade. 5 minuten laten weken. Kort laten uitlekken en afhankelijk van het recept bakken. Goed doorbakken voor consumptie.
Ingrediënten
SOJAMEEL, gedeeltelijk ontvet*
* = ingrediënt uit biologische teelt
Voedingswaarden per 100 g (ongeprepareerd product)
| Energetische waarde in kJ / kcal | 1489 kJ / 354 kcal |
| Vetgehalte | 6 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0,8 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| waarvan suikers | 6 g |
| Eiwitgehalte | 52 g |
| Zout | 0,05 g |
Allergie-informatie
| Cashewnoot: | Kan sporen bevatten |
| Spelt: | Kan sporen bevatten |
| Gerste: | Kan sporen bevatten |
| Haver: | Kan sporen bevatten |
| Hazelnoot: | Kan sporen bevatten |
| Macadamianoot: | Kan sporen bevatten |
| Amandelen: | Kan sporen bevatten |
| Paranoot: | Kan sporen bevatten |
| Pecannoot: | Kan sporen bevatten |
| Pistache: | Kan sporen bevatten |
| Rogge: | Kan sporen bevatten |
| Noten: | Kan sporen bevatten |
| Sesam: | Kan sporen bevatten |
| Soja: | bevat |
| andere glutenbevattende granen: | Kan sporen bevatten |
| Walnoot: | Kan sporen bevatten |
| Tarwe: | Kan sporen bevatten |
Bewaarinstructies
Beschermd tegen warmte en droog bewaren.
De belangrijkste feiten over het product
Biologisch vanaf het begin
Zonder palmolie
Zonder aroma's
Zonder gistextract
Alleen met natuurlijke ingrediënten
Zonder smaakversterkers
100 procent vegetarisch