Havermout Kleine Vlokken, BIO 25 kg
UITVERKOCHT
Havermout Kleine Vlokken, BIO 25 kg glutenvrij
Havermout wordt gemaakt van de hele haverkorrel en is daarmee een waardevol volkorenproduct.
Duitsland
HAVER*
* = ingrediënt uit biologische teelt
Beschermd tegen warmte en droog bewaren
Informatie
Havermout wordt gemaakt van de hele haverkorrel en is daarmee een waardevol volkorenproduct.
Herkomst
Duitsland
Ingrediënten
HAVER*
* = ingrediënt uit biologische teelt
Voedingswaarden per 100 g (ongeprepareerd product)
| Energetische waarde in kJ / kcal | 1468 kJ / 349 kcal |
| Vetgehalte | 7,1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1,5 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| waarvan suikers | 1,1 g |
| Voedingsvezels | 9,7 g |
| Eiwitgehalte | 11 g |
| Zout | 0,02 g |
Allergie-informatie
| Cashewnoten: | Kan sporen bevatten |
| Spelt: | bevat |
| Gerst: | bevat |
| glutenvrije granen: | bevat |
| Haver: | bevat |
| Lupine: | Kan sporen bevatten |
| Amandelen: | Kan sporen bevatten |
| Rogge: | bevat |
| Noten: | Kan sporen bevatten |
| Mosterd: | Kan sporen bevatten |
| Sesam: | Kan sporen bevatten |
| Soja: | Kan sporen bevatten |
| overige glutenbevattende granen: | bevat |
| Tarwe: | bevat |
Bewaarinstructies
Beschermd tegen warmte en droog bewaren