Haverzemelen BIO 2,5 kg
Ingrediënten: HAVER*
bevat de volgende allergene ingrediënten: Gluten
bevat de volgende allergene ingrediënten: Gluten
* = ingrediënten uit biologische landbouw
** = ingrediënten uit biodynamische teelt
Deze ingrediëntenlijst komt overeen met een volledige declaratie volgens de richtlijnen van de Bundesverband Naturkost und Naturwaren
Haverzemelen zijn een maalproduct van alle waardevolle buitenlagen van de haverkorrel, ook het kiempje zit nog aan de zemelen vast. De kafschub, die de eigenlijke korrel omsluit, behoort niet tot de buitenlagen. Deze moet voor het malen worden verwijderd, omdat deze niet geschikt is voor consumptie.
Gebruik: Haverzemelen zijn smakelijk en goed verteerbaar. Ze zijn geschikt als ingrediënt in muesli en voor bakproducten. Het is belangrijk om bij een maaltijd met haverzemelen voldoende vocht op te nemen.
Inhoud:500
g
Bewaring: Koel en droog bewaren.
Kwaliteit & Controle: 100% biologisch, EG-verordening 834/2007 norm, Biologisch keurmerk / DE-ÖKO-001
Voedingswaarden per 100g
| Energie kJ / kcal: | 1491 kJ / 355 kcal |
| Vet: | 8,2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 1,6 g |
| Koolhydraten: | 47,6 g |
| waarvan suikers: | 1,8 g |
| Voedingsvezels: | 12,0 g |
| Eiwit: | 16,6 g |
| Zout: | 0,01 g |
Allergie-informatie
| Gluten: | bevat |
| Haver: | bevat |
| Noten: | sporen mogelijk |
| Sesam: | sporen mogelijk |
| Soja: | sporen mogelijk |
Overige eigenschappen of dieetadviezen
| Rauwkostkwaliteit: | ja |
| Veganistisch: | ja |
| Vegetarisch: | ja |