Sojavlokken 1 kg BIO
Ingrediënten: Sojabonen*
bevat de volgende allergene ingrediënten: soja
bevat de volgende allergene ingrediënten: soja
* = ingrediënten uit biologische landbouw
** = ingrediënten uit biodynamische teelt
Deze ingrediëntenlijst komt overeen met een volledige declaratie in de zin van de richtlijnen van de Bundesverband Naturkost und Naturwaren
Door het hoge gehalte aan hoogwaardige eiwitten wordt de sojaboon ook wel de koe van het Oosten genoemd. Want zoals de meeste Europeanen koeien en hun melkproducten gebruiken om in hun eiwitbehoefte te voorzien, gebruiken Chinezen, Indonesiërs en Japanners de sojaboon om in die van hen te voorzien.
Gebruik: Sojavlokken zijn direct eetbaar en zeer geschikt als ingrediënt in muesli, om mee te koken en bakken of voor burgers en ovenschotels.
Inhoud:1 kg
Bewaring: Koel en droog bewaren.
Kwaliteit & Controle: 100% biologisch, EG 834/2007 norm, Bio-keurmerk / DE-ÖKO-001
Voedingswaarden per 100g
| Energie kJ / kcal: | 1677 kJ / 403 kcal |
| Vet: | 21,0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 3,0 g |
| Koolhydraten: | 3,0 g |
| waarvan suikers: | 3,0 g |
| Vezels: | 19,0 g |
| Eiwit: | 41,0 g |
| Zout: | 0,01 g |
Allergie-informatie
| Noten: | Sporen mogelijk |
| Sesam: | Sporen mogelijk |
| Soja: | bevat |
Overige eigenschappen of dieetadviezen
| Rauwe kwaliteit: | nee |
| Veganistisch: | ja |
| Vegetarisch: | ja |