Sojavlokken 5 kg BIO
Ingrediënten: Sojabonen*
bevat de volgende allergene ingrediënten: soja
bevat de volgende allergene ingrediënten: soja
* = ingrediënten uit biologische landbouw
** = ingrediënten uit biodynamische teelt
Deze ingrediëntenlijst komt overeen met een volledige declaratie volgens de richtlijnen van de Bundesverband Naturkost und Naturwaren
Door het hoge gehalte aan hoogwaardige eiwitten wordt de sojaboon ook wel de koe van het Oosten genoemd. Want net zoals de meeste Europeanen koeien en hun zuivelproducten gebruiken om in hun eiwitbehoefte te voorzien, gebruiken Chinezen, Indonesiërs en Japanners de sojaboon om in hun behoefte te voorzien.
Gebruik: Sojavlokken zijn direct eetbaar en zeer geschikt als ingrediënt in muesli, voor koken en bakken of voor burgers en ovenschotels.
Inhoud:5 kg
Bewaring: Koel en droog bewaren.
Kwaliteit & Controle: 100% biologisch, EG 834/2007 norm, biologisch keurmerk / DE-ÖKO-001
Voedingswaarden per 100g
| Energie kJ / kcal: | 1677 kJ / 403 kcal |
| Vet: | 21,0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 3,0 g |
| Koolhydraten: | 3,0 g |
| waarvan suikers: | 3,0 g |
| Voedingsvezels: | 19,0 g |
| Eiwit: | 41,0 g |
| Zout: | 0,01 g |
Allergie-informatie
| Noten: | Sporen mogelijk |
| Sesam: | Sporen mogelijk |
| Soja: | bevat |
overige eigenschappen of dieetadviezen
| Rauwe kwaliteit: | nee |
| veganistisch: | ja |
| vegetarisch: | ja |