Goudgele Lijnzaad 250 g
Goudgele lijnzaad 250 g
Productinformatie
Goudgele lijnzaad is rijk aan vezels en heeft een hoog waterabsorberend vermogen. Bij consumptie dient u voldoende vocht in te nemen.
Diverse
Goudgele lijnzaad*
* = ingrediënt uit biologische teelt
Beschermd tegen warmte en droog bewaren.
Productinformatie
Info's
Goudgele lijnzaad is rijk aan vezels en heeft een hoog waterabsorberend vermogen. Bij consumptie dient u voldoende vocht in te nemen.
Herkomst
Diverse
Ingrediënten
Goudgele lijnzaad*
* = ingrediënt uit biologische teelt
Voedingswaarden per 100 g (ongeprepareerd product)
| Energetische waarde in kJ / kcal | 2184 kJ / 530 kcal |
| Vetgehalte | 43 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 3.7 g |
| Koolhydraten | 0.9 g |
| waarvan suikers | 0.9 g |
| Vezels | 31 g |
| Eiwitgehalte | 20 g |
| Zout | 0.05 g |
Allergie-informatie
| Cashewnoten: | Kan sporen bevatten |
| Spelt: | Kan sporen bevatten |
| Gerste: | Kan sporen bevatten |
| Glutenbevattende granen: | Kan sporen bevatten |
| Haver: | Kan sporen bevatten |
| Amandelen: | Kan sporen bevatten |
| Rogge: | Kan sporen bevatten |
| Noten: | Kan sporen bevatten |
| Sesam: | Kan sporen bevatten |
| Overige glutenbevattende granen: | Kan sporen bevatten |
| Tarwe: | Kan sporen bevatten |
Bewaarinstructies
Beschermd tegen warmte en droog bewaren.