Havermout, Zachtvlok BIO 500 g
Havermout, Zachtvlok BIO 500 g
Productinformatie
Zachtvlok havermout is bijzonder dun gewalst en daardoor extra zacht.
Duitsland
HAVER*
* = ingrediënt uit biologische teelt
Beschermd tegen warmte en droog bewaren
Productinformatie
Info's
Zachtvlok havermout is bijzonder dun gewalst en daardoor extra zacht.
Herkomst
Duitsland
Ingrediënten
HAVER*
* = ingrediënt uit biologische teelt
Voedingswaarden per 100 g (ongeprepareerd product)
| Energetische waarde in kJ / kcal | 1562 kJ / 372 kcal |
| Vetgehalte | 7 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1,3 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| waarvan suikers | 0,7 g |
| Voedingsvezels | 10 g |
| Eiwitgehalte | 14 g |
| Zout | 0,02 g |
Allergie-informatie
| Cashewnoot: | Kan sporen bevatten |
| Spelt: | bevat |
| Gerst: | bevat |
| glutenbevattende granen: | bevat |
| Haver: | bevat |
| Lupine: | Kan sporen bevatten |
| Amandelen: | Kan sporen bevatten |
| Rogge: | bevat |
| Noten: | Kan sporen bevatten |
| Mosterd: | Kan sporen bevatten |
| Sesam: | Kan sporen bevatten |
| Soja: | Kan sporen bevatten |
| andere glutenbevattende granen: | bevat |
| Tarwe: | bevat |
Bewaaradvies
Beschermd tegen warmte en droog bewaren