Zachte tarwebloem 2,5 kg
Zachte tarwebloem 2,5 kg
Ingrediënten: tarwebloem
Met zachte tarwebloem (Spätzlemeel) slagen uw Spätzle bijzonder goed.
Het van tarwe gewonnen meel maakt het Spätzledeeg veel steviger en beter in staat water op te nemen.
Hierdoor worden uw Spätzle gegarandeerd smakelijk, stevig en goudgeel – precies zoals ze horen te zijn.
Tarwebloem zit qua fijnheid tussen griesmeel en meel in.
Wat is tarwebloem?
Ingrediënten: tarwebloem
Met zachte tarwebloem (Spätzlemeel) slagen uw Spätzle bijzonder goed.
Het van tarwe gewonnen meel maakt het Spätzledeeg veel steviger en beter in staat water op te nemen.
Hierdoor worden uw Spätzle gegarandeerd smakelijk, stevig en goudgeel – precies zoals ze horen te zijn.
Tarwebloem zit qua fijnheid tussen griesmeel en meel in.
| Energetische waarde | 1444 kJ/ 341 kcal |
| Vet | 1,1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0,2 g |
| Koolhydraten | 70,8 g |
| waarvan suikers | 0,4 g |
| Vezels | 4,1 g |
| Eiwit | 9,8 g |
| Zout | 0,05 g |
Deze waarden kunnen variëren zoals gebruikelijk bij natuurproducten.
Toepassingsgebieden in detail:
- Spätzle:
- Strudel en noedels:
- Knödeldeeg:
- Sauzen en deeg:
- Paneermeel:
Wat is tarwebloem?
- Tarwebloem is een maalproduct dat tussen tarwemeel en tarwegriesmeel ligt.
- Het staat bekend om zijn "griffige" of "dubbelgriffige" textuur, die het onderscheidt van fijn meel.
- Deze eigenschap maakt het bijzonder geschikt voor deeg dat een goede wateropname en stevigheid nodig heeft.