Startpagina
»
Biologische natuurvoeding
»
Bulkverpakkingen BIO
»
Bruine lijnzaad, Europa 25 kg BIO (Premiumkwaliteit)
Bruine lijnzaad, Europa 25 kg BIO (Premiumkwaliteit)
Ingrediënten: Bruine lijnzaad*
bevat de volgende allergene ingrediënten: Gluten
bevat de volgende allergene ingrediënten: Gluten
* = Ingrediënten uit biologische landbouw
** = Ingrediënten uit biodynamische teelt
Deze ingrediëntenlijst komt overeen met een volledige declaratie volgens de richtlijnen van de Bundesverband Naturkost und Naturwaren
De bruine lijnzaad is een van de bekendste lijnzaadsoorten die er zijn. Ze is veelzijdig te gebruiken - als ingrediënt voor muesli of voor olieproductie. De bruine lijnzaad heeft een lichte nootachtige smaak. Omdat lijnzaad sterk opzwelt, moet er op een hoge vochtinname worden gelet!
Gebruik: De bruine lijnzaad is uitstekend geschikt om brood te bakken of als ingrediënt voor zelfgemaakte muesli.
Inhoud:25 kg
Bewaring: Koel en droog bewaren.
Kwaliteit & Controle: 100% biologisch, EG 834/2007 norm, Biologisch keurmerk / DE-ÖKO-001
Herkomst: Europa
Herkomst: Europa
Voedingswaarden per 100g
| Energie kJ / kcal: | 1860 kJ / 444 kcal |
| Vet: | 36,5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 3,6 g |
| Koolhydraten: | 7,7 g |
| waarvan suikers: | 1,2 g |
| Vezels: | 22,7 g |
| Eiwit: | 22,3 g |
| Zout: | 0,03 g |
Allergie-informatie
| Gluten: | bevat |
| Noten: | Sporen mogelijk |
| Sesam: | Sporen mogelijk |
Overige eigenschappen of dieetadviezen
| Rauwkostkwaliteit: | ja |
| Vegan: | ja |
| Vegetarisch: | ja |