Rijstepap 1kg BIO
Rijstepap 1kg
Ingrediënten: Rondkorrelrijst*
* = ingrediënten uit biologische landbouw
** = ingrediënten uit biodynamische teelt
Deze ingrediëntenlijst komt overeen met een volledige declaratie volgens de richtlijnen van de Bundesverband Naturkost und Naturwaren
De Italiaanse rijstepap ontstaat door het slijpen en polijsten van natuurrijst.
Gebruik: Met Davert rijstepap lukt de klassieke rijstepap, zoals die al bij grootmoeders tijd werd bereid, uitstekend! Maar ook variaties met sauzen of fruit smaken gewoon heerlijk.
Inhoud:1
kg
Bewaring: Koel en droog bewaren.
Kwaliteit & Controle: 100% bio, EG 834/2007 norm, bio-keurmerk / DE-ÖKO-001
Voedingswaarden per 100g
| Energie kJ / kcal: | 1472 kJ / 349 kcal |
| Vet: | 0,8 g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 0,2 g |
| Koolhydraten: | 77,5 g |
| waarvan suiker: | 0,7 g |
| Voedingsvezels: | 1,4 g |
| Eiwit: | 7,2 g |
| Zout: | 0,04 g |
Allergie-informatie
| Noten: | Sporen mogelijk |
| Sesam: | Sporen mogelijk |
Overige eigenschappen of dieetadviezen
| Rauwe kwaliteit: | ja |
| Veganistisch: | ja |
| Vegetarisch: | ja |
Voor meer informatie bezoekt u de homepage van dit product.