Startpagina
»
Biologische natuurvoeding
»
Biologische oliehoudende zaden
»
Gepelde zonnebloempitten 25 - BIO EU
Gepelde zonnebloempitten 25 - BIO EU
Inhoud: 25 kg
Ingrediënten: zonnebloempitten*
* = ingrediënten uit biologische landbouw
** = ingrediënten uit biodynamische teelt
Deze ingrediëntenlijst komt overeen met een volledige declaratie volgens de richtlijnen van de Bundesverband Naturkost und Naturwaren
Kwaliteit & Controle: 100% biologisch, bio-keurmerk, EG 834/2007 norm / DE-ÖKO-001
Zonnebloempitten groeien bijzonder goed op de vruchtbare bodems in Europa. Op de kortste weg vinden de fijne pitten dan hun weg naar de zak.
Bewaring: Koel en droog bewaren.
Gebruik: Zonnebloempitten zijn geschikt voor muesli's, als ingrediënt voor brood, cake, aardappel- en groentegerechten. Licht geroosterd zijn zonnebloempitten een knapperige en smakelijke kruiding, bijvoorbeeld voor salades.
Productie: De zonnebloempitten uit Europa worden ontpeld en gereinigd.
Voedingswaarden & analyse resultaten per 100 g
| Energie KJ / kcal: | 2405 KJ / 574 kcal |
| Vet: | 49,0 g |
| verzadigde vetzuren: | 5,7 g |
| Koolhydraten: | 12,3 g |
| waarvan suikers: | 0,3 g |
| Vezels: | 6,3 g |
| Eiwit: | 22,5 g |
| Zout: | 0,01 g |
Allergie-informatie - *zie voetnoot
| Noten: | Sporen mogelijk |
| Sesam: | Sporen mogelijk |
Overige eigenschappen of dieet-informatie
| Rauwe kwaliteit: | ja |
| veganistisch: | ja |
| vegetarisch: | ja |
Voor meer informatie bezoekt u de homepage van dit product.